Zakwaterowanie

37 miejsc noclegowych w 14 pokojach 1, 2 osobowych, apartamentach i pokojach typu studio.

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, TV, telefon.

Wyżywienie

śniadanie typu stół szwedzki, wliczone w cenę pobytu.

Obiadokolacje na zamówienie.

Specjalizujemy się

w pobytach indywidualnych i rodzinnych, szkoleniach i spotkaniach integracyjnych.

Organizujemy:

pobyty weekendowe, świąteczne, sylwestrowe, zjazdy, imprezy okolicznościowe, bankiety, biesiady, wesela, imprezy firmowe, spotkania integracyjne i szkolenia.

Na zlecenie: kuligi, wieczory regionalne z kapelą i gawędą.W swojej ofercie menu polecamy pieczonego prosiaka, koryto regionalne. Istnieje możliwość przygotowania menu na życzenie klienta.

Udostępniamy:

telefon, ksero, drukarkę, dostęp do internetu.

 

PENSJONAT SILESIA

"SILESIA" malowniczo położona nad potokiem, z widokiem na górę Bukową, 400 m od centrum Wisły, 150m od kompleksu hotelu Gołębiewski, stanowi doskonały punkt wypadowy na szlaki turystyczne Czantorii, Równicy, Baraniej Góry oraz trasy narciarskie w Wiśle, Ustroniu i Szczyrku.

"Silesia" zapewnia doskonałe warunki wypoczynku, profesjonalną obsługę i miłą dyskretną atmosferę.

Do Państwa dyspozycji oddajemy luksusowe apartamenty i pokoje dwuosobowe w stylu kolonialnym, barek z kominkiem, salę z stołem bilardowym, piłkarzykami oraz własny parking. Przyjemności i dodatkowych wrażeń dostarczy Państwu sauna w zakresie tradycyjnej sauny fińskiej oraz kabina ciepła "Infrared" wykonane z cedru kanadyjskiego charakteryzującego się wspaniałym, egzotycznym zapachem.

Usytuowanie "Silesii" w pobliżu centrum Wisły, stacji PKP, PKS eliminuje wszelkie problemy związane z dotarciem do obiektu bez względu na wybrany przez Państwa sposób podróżowania. Na Państwa życzenie organizujemy pobyty weekendowe, pobyty świąteczne, spotkania szkoleniowe i imprezy integracyjne, a także na zlecenie: kuligi, wieczory regionalne z kapelą i gawędą.

Położenie "Silesii" zaledwie 150 m od kompleksu basenów kąpielowych w Hotelu Gołębiewski stwarza możliwość korzystania z usług w/w.
W odległosci 50 m znajduje się Centrum Rekreacji SPA i ośrodek Rehabilitacji 'JUBILAT'.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług podczas pobytu w Wiśle i dołączenia do grona Naszych Klientów.

Obsługa klientów w językach: polski, angielski.
 
 
 
Pensjonat Silesia Wisła na eholiday
 
 
Pensjonat SilesiaWisłanoclegi